Koncert Martina Mičija - klavir Orchestre de flutes Francais Pierre-Yves Artaud - flauta Pierre Alain Biget - dirigent

###
Članovi Orchestre de flutes Francais, prvog orkestra flauta u Europi, osnovanog 1995. godine nastupili su na prigodnom koncertu u franjevačkom samostanu.
###
Članovi Orchestre de flutes Francais, prvog orkestra flauta u Europi, osnovanog 1995. godine nastupili su na prigodnom koncertu u franjevačkom samostanu.
OFF su osnovali članovi kvarteta «Arcadia» - Pierre Yves Artaud. Arlette Biget, Pierre Alain Biget i Pascal Ravez. Instrumenti pokrivaju cijelu porodicu flauta, od piccolo flaute do octobass dok su repertoarom obuhvaćene različite transkripcije djela klasične glazbe kao i skladbe suvremenih kompozitora, naručene posebno za ovaj sastav.
rovinjsko predstavljane, članovi OFF-a izveli su Dopplerov «Andante i rondo», za dvije flaute i orkestar flauta, Rousselov «Joueurs de flauta», za flautu i orkestar flauta te Campov «La tempesta», također djelo za flautu i orkestar flauta.
Uslijedila je i izvedba Čopove «Imagine», fantazije za orkestar flauta i klavir, Kuljerićev «Folk art III», za klavir i orkestar flauta te Tairov «Flautissimo», za orkestar flauta. Pod ravnanjem dirigenta Pierre Alaina Bigeta, svojim su se muziciranjem posebno istaknuli solisti Pierre Yves Artaud, Metod Sironić i Martina Mičija.